• کدخبر: 61754
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۱۶ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۹
  • چاپ خبــر

انتخاب دکتر سید مسعود خاتمی به عنوان ناظر عملکرد کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) از طرف مجلس

در هفته پایانی مردادماه سال ۱۳۹۹ نماینده مردم شهرستان های گلپایگان و خوانسار به عنوان ناظر عملکرد کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) از طرف مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

به گزارش دیار عالمان، در هفته پایانی مردادماه سال ۱۳۹۹ نماینده مردم شهرستان های گلپایگان و خوانسار به عنوان ناظر عملکرد کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) از طرف مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
دکتر سید مسعود خاتمی در روز دوشنبه مورخ ۲۷ مرداد در دیدار با آقای سید مرتضی بختیاری ریاست کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) با بیان اینکه کمیته نهادی است که توسط امام(ره) بنیاد گذاشته شد و کار ویژه اصلی این نهاد خدمت رسانی به محرومان و مستضعفان است،گفت: از اصلی ترین دلایل انقلاب اسلامی ایران گسترش عدالت و کمک به محرومان و مستضعفان است و عملکرد این نهاد با توجه به کثرت افراد تحت پوشش، قابل افتخار در نظام جمهوری اسلامی ایران است.
وی گفت : کمیته امداد به تعبیر مقام معظم رهبری، یک نهاد اصیل و ضروری برای انقلاب و جامعه اسلامی و مسئولیت و رسالت خدمت‌رسانی به ضعیف‌ترین و در عین حال، شریف‌ترین آحاد جامعه را بر عهده دارد.
ایشان در پایان افزود : نمایندگان مجلس با علم و آگاهی از شرایط کنونی کشور و مشکلات عدیده اقشار نیازمند و محروم جامعه، از خدمات‌رسانی و عملکرد این نهاد در اقصی نقاط کشور رضایت داشته و بر حمایت از طرح‌ها و برنامه‌ها و افزایش اعتبار آن توسط دولت تأکید می‌نماییم.

درج دیدگاه