• کدخبر: 61859
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۱۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان

مسؤولان به وصیتنامه شهدا توجه داشته باشند

حجت الاسلام کرامتی خطاب به مسؤولان، گفت: پنج دقیقه فرصت برای خواندن وصیت نامه شهدا قرار دهید و ببینید آنها از شما چه خواسته اند.

به گزارش دیار عالمان، حجت الاسلام محمدتقی کرامتی، امام جمعه گلپایگان، بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور رؤسای ادارات امروز برگزار شد، اظهار کرد: فکر می کنم آنچه نیاز باشد در چندین جلسه بیان کنم در وصیت نامه شهید صدیقی با زیبایی و درایت و صراحت تمام امده باشد.

وی با اشاره به توصیه های ناب و راهگشا شهید صدیقی که در ابعاد سیاسی اجتماعی و … آمده و جامعه با ان گریبانگیر است، تصریح کرد: در این وصیت نامه مطالب بسیار راهگشایی بیان شده است؛ ببینید شهدا چه می خواهند و راه شهدا چیست.

حجت الاسلام  کرامتی لازمه حلال بودن، نشستن بر صندلی مدیریتی و مسؤولیت داشتن در نظام را خواندن وصیت نامه شهدا و درخواست های آنها و  ادامه راه آنها دانست و تصریح کرد: مدیران ما باید در هر قسمتی که هستند توصیه به این وصیت نامه ها را سر لوحه کار خود قرار دهند.

وی در پایان از اقدام انقلابی دادستان گلپایگان در زمینه رسیدگی به وضعیت مسکن و زمین و تبانی های فی مابین تقدیر کرد و گفت: ما در این زمان به این گونه اقدامات نیازمندیم و لازم است که این اقدامات استمرار داشته باشد.

در ادامه حجت الاسلام سید علی موسوی امام جمعه گلشهر گفت: با دیدن صحنه خراب کردن آلونک پیرزن در تبریز گریه کردم، این اتفاق در حالی رخ داد که برخی کاخ هایی را می‌سازند و کسی با آنها کاری ندارد.

حجت الاسلام موسوی خطاب به مسؤولان، به پرهیز آنها از ظلم و پارتی بازی ها و رانتخواری تاکید کرد و عنوان کرد: از ظلم به کسی که پناهی جز خدا ندارد پرهیز کنید‌ و همواره یاری رسان مظلومان و محرومان باشید.

درج دیدگاه