• کدخبر: 61893
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۳۰ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۹/۰۶/۱۵
  • چاپ خبــر

دانش آموزان گلپایگانی اجباری برای حضور مدارس ندارند

رئیس آموزش و پرورش شهرستان گلپایگان گفت:
در سال تحصیلی جدید در شهرستان گلپایگان از پیش دبستانی تا متوسطه پایه دوازدهم ۱۶ هزار و ۱۲۳ دانش آموز مشغول تحصیل خواهند شد.

به گزارش دیار عالمان؛ رئیس آموزش و پرورش شهرستان گلپایگان امروز در حاشیه آیین بازگشایی مدارس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در سال تحصیلی جدید در شهرستان گلپایگان از پیش دبستانی تا متوسطه پایه دوازدهم ۱۶ هزار و ۱۲۳ دانش آموز مشغول تحصیل خواهند شد.

وی ادامه داد: در طول سه ماه گذشته مدیران و مجموعه مدارس در کنار انجمن اولیا و مربیان برنامه ریزی هایی در راستای پروتکل های بهداشتی از جمله کاهش تعداد دانش آموزان هر کلاس و مدت زمان حضور دانش آموزان سر کلاس را انجام دادند سعی در اجرای پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی دارند .

رئیس آموزش و پرورش شهرستان گلپایگان گفت: اجباری در حضور دانش آموزان در مدرسه نیست اما اولیا می توانند با حضور در مدارس شرایط را مورد بررسی قرار دهند و سپس تصمیم بگیرند.ما با اولیا تصمیم میگیرم، برای اولیا تصمیم نمی گیریم.

مهدیان یادآورشد:شعار سال تحصیلی آموزش و پرورش شهرستان گلپایگان کلید واژه بسیج ( بهداشت ، سواد رسانه ای، یاریگران زندگی، جهش تولید) است. همچنین ۴۰ نفر نیروی انسانی کم داریم که با بازنشستگان این جای خالی را پر می کنیم.
خبرنگار/فاطمه عبدلی

درج دیدگاه