• کدخبر: 61967
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۰۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  • چاپ خبــر
فرمانده سپاه گلپایگان

توزیع بیش از ۴ هزار بسته در مرحله دوم کمک های مومنانه گلپایگان به اقشار آسیب دیده از کرونا

سرهنگ میرکریمی گفت: تاکنون تعدادی بالغ بر ۴ هزار بسته با ارزش ریالی تقریبا بیش از یک میلیارد تومان بین افرادی که از کرونا آسیب دیده اند در مرحله دوم کمک های مومنانه شهرستان گلپایگان توزیع شده است. 

به گزارش دیار عالمان، سرهنگ سید عباس میرکریمی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، اظهار کرد:  تاکنون تعدادی بالغ بر ۴ هزار بسته با ارزش ریالی تقریبا بیش از یک میلیارد تومان بین افرادی که از کرونا آسیب دیده اند در مرحله دوم کمک های مومنانه شهرستان گلپایگان توزیع شده است.

فرمانده سپاه شهرستان گلپایگان، گفت: در طول هفته دفاع مقدس طرح اطعام حسینی توسط بسیج دانشجویی انجام خواهد شد همچنین تاکنون در دو مرحله کمک مومنانه انجام شد که در مرحله اول با کمک ائمه جمعه و جماعات خیرین و… بعد از ایام نوروز ۲ هزار و ۷۰۰ بسته توزیع کردیم.

وی در ادامه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، یادواره های شهدای ورزشکار، مراسم صبحگاه و نواختن زنگ مقاومت در یکی از مدارس سطح شهرستان، کاروان ایثار و رژه خودرویی ، برگزاری مسابقات ورزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضای باز، افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس، دیدار با خانواده شهدا، تجلیل از فرماندهان پایگاه های بسیج زمان جنگ، تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت ، همایش “ضیافتی با شهدا” ویژه همسران و فرزندان شهدا، عطر افشانی و گل گلزاری قبور مطهر شهدا با حضور مسئولین و آحاد مردم و … را از جمله برنامه های برنامه ریزی شده برای این هفته دانست و اضافه کرد: شب خاطره گویی پیشکسوتان ایثار و شهادت، صبحگاه نظامی مشترک، تجلیل از مدافعین سلامت و آتش نشانان، اجتماع رزمندگان دفاع مقدس، و… برخی از برنامه های این هفته در شهرستان گلپایگان است.

سرهنگ میرکریمی در ادامه به برگزاری میز خدمت در چندین روستا و محله در راستای پاسخگویی به مشکلات مردمی اشاره کرد و عنوان کرد:فرمانده سپاه گلپایگان انشاا… این برنامه در طول سال ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه گلپایگان در ادامه با بیان اینکه امسال با توجه به اینکه در آستانه چهلمین سالگی دفاع مقدس قرار داریم برنامه ها از سوم خرداد شروع و تا پایان سال ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: دفاع مقدس که یکی از برگ های زرین نظام و انقلاب اسلامی بوده است دستاوردهای بزرگی را برای کشور داشت، گفت: دستاوردهای علمی، فرهنگی، اقتصادی، همچون گنجینه بزرگی بودند که متعلق به برهه و زمن خاصی نبوده و کشور در سالهای طولانی می تواند گنجینه های عظیمی را از آن استخراج و استفاده کند.

وی با اشاره به شکوفایی هنر دفاع مقدس به عنوان پرطراف ترین آثار هنری بعد از انقلاب اسلامی، تصریح کرد: پرطرافدار ترین آثار هنری بعد از انقلاب مربوط به دفاع مقدس است که در زمینه هایی مثل انتشار کتاب و فیلمها و تصویرها به صحنه آورده شد.

سرهنگ میرکریمی دستیابی به عزت و اقتدار و پیشرفت علمی و تکنولوژی و ساخت دقیق ترین ابزارها با دست های خالی و بدون هیچ سابقه ای به دست جوانان را از دیگر دستاوردهای مهم دفاع مقدس دانست که تولید این تکنولوژی ها کمک زیادی به پیشرفت کشور کرد.

فرمانده سپاه گلپایگان افزود: در جنگ تحمیلی ملت بزرگ ما با ایستادگی نردبانی به سمت قله آرزوها و پیشرفت ایجاد و استقلال و تمامیت ارضی خود را حفظ کرد.

انتهای پیام

 

درج دیدگاه