• کدخبر: 61972
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۴۵ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۱
  • چاپ خبــر
ریس بهزیستی شهرستان گلپایگان

۴۰ مورد مداخله اختصاصی اورژانس اجتماعی گلپایگان در شش ماه نخست امسال

ئیس بهزیستی شهرستان گلپایگان گفت: در شش ماهه اول سال جاری ۴۰ مورد مداخله در بحران به صورت تخصصی انجام شده که ۱۰ مورد آن مربوط به کودک آزاری، بد و بی سرپرستی ، ۲۰ مورد مربوط به آسیب ها از جمله دختران و زنان در معرض آسیب فرار از منزل، کودک آزاری و معلول آزاری و ۱۰ مورد هم مداخله تخصصی برای اقدام به خودکشی بوده است.

رئیس بهزیستی شهرستان گلپایگان گفت: در شش ماهه اول سال جاری ۴۰ مورد مداخله در بحران به صورت تخصصی انجام شده است.

فاطمه قائمی امروز در کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان گلپایگان اظهار کرد: اورژانس اجتماعی شهرستان گلپایگان در سال ۹۳ مورد بهره برداری قرار گرفت و با یک نیروی انسانی فعالیت خود را آغاز کرد.

وی در خصوص آمار پذیرش مداخله در کاهش طلاق ادامه داد: این آمار در شش ماهه اول سال جاری ۱۱۰ زوج بوده است که علت های اصلی آن طلاق عاطفی، روابط فرا زوجی اختلال شخصیت و اعتیاد است.

رئیس بهزیستی شهرستان گلپایگان گفت: در شش ماهه اول سال جاری ۴۰ مورد مداخله در بحران به صورت تخصصی انجام شده که ۱۰ مورد آن مربوط به کودک آزاری، بد و بی سرپرستی ، ۲۰ مورد مربوط به آسیب ها از جمله دختران و زنان در معرض آسیب فرار از منزل، کودک آزاری و معلول آزاری و ۱۰ مورد هم مداخله تخصصی برای اقدام به خودکشی بوده است.

همچنین در ادامه نیز حسین یارمحمدیان فرماندار شهرستان گلپایگان تصریح کرد: : متاسفانه برخی از آمارها در کشور رو به افزایش است. جوانان باید دیده شوند و دیده شدن ها سبب می شود هیجانات خود را تخلیه کنند . در شهرستان متکدی و معتاد متجاهر و حرفه ای نداریم. در زمینه کرونا در شهرستان همیشه وضعیت بهتری نسبت به استان داریم ، مردم همیشه جلوتر از ما حرکت حرکت کردند و در این زمینه حدود ۲ میلیارد تومان در بخش های مختلف به شبکه بهداشت کمک کردند

فاطمه عبدلی

درج دیدگاه

بایگانی

مهر ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« شهریور   آبان »
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰