• کدخبر: 62055
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۴۶ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۷
  • چاپ خبــر
مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گلپایگان

انجام ۴۵۸ عملیات آتش نشانی در یک سال گذشته شهر گلپایگان/تصاویر روز تقدیر از آتش نشانان

مهدی خلجی با بیان اینکه از این تعداد ۲۱۲ مورد مربوط به اطفای حریق و ۲۴۶ مورد مربوط به امداد و نجات بوده است، تصریح کرد: از این تعداد هشت نفر مصدوم و پنج نفر فوت، و ۲۳۴ مورد نجات یافتند.

به گزارش دیار عالمان، مهدی خلجی، در آئین گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی در ایستگاه شماره یک آتش‌نشانی گلپایگان گفت: در یک سال گذشته ۴۵۸ مورد عملیات در شهر گلپایگان انجام شده است.

مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گلپایگان با بیان اینکه از این تعداد ۲۱۲ مورد مربوط به اطفای حریق و ۲۴۶ مورد مربوط به امداد و نجات بوده است، تصریح کرد: از این تعداد هشت نفر مصدوم و پنج نفر فوت، و ۲۳۴ مورد نجات یافتند.

شهردار گلپایگان نیز با بیان اینکه مشکلات حقوقی و استخدام رسمی پرسنل آتش‌نشانی گلپایگان در دستور کار شهرداری قرار گرفته است، تصریح کرد: این نوید را می‌دهم که تا پایان مهرماه مشکلات قرار دادی پرسنل آتش‌نشانی برطرف خواهد شد.
شکرزاده با اشاره به اینکه امروز درجه تعدادی از پرسنل آتش‌نشانی اعطا می‌شود، متذکر شد: آتش نشانی گلپایگان، تجهیزات کافی در اختیار ندارد در این راستا از سازمان شهرداری‌های کشور خواستار تأمین تجهیزات هستیم.

درج دیدگاه