• کدخبر: 62076
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۰۸ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  • چاپ خبــر

گزارشی از پروژه های نیمه تمام شهرداری گلپایگان/تصاویر

اتمام پروژه بلوار آیت الله محمودی، بند بتونی رودخانه اناربار، پروژه پیاده روسازی بلوار آیت الله محمدی شهر گلپایگان ، حمام سررباطان و پارکینگ طبقاتی بازار از جمله پروژه های بازدید شده بود.

به گزارش دیار عالمان، مسعود نوری، معاون خدمات شهری شهردار گلپایگان  در بازدید از پروژه های نیمه تمام شهرداری گفت: حمام سررباطان که متعلق به دوره سلجوقیه می باشد در دو فاز با رقم هر مرحله ۶۰۰ میلیون تومان با پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصد انجام شده است که از اعتبارات طرح بازآفرینی تامین هزینه شده است و تا آخر این ماه به اتمام خواهد رسید.

اتمام پروژه بلوار آیت الله محمودی

مسعود نوری، با بیان اینکه عملیات اجرایی پروژه آزادسازی خیابان آیت‌الله مطهری به طول یک کیلومتر بود که از سال‌های پیش به صورت فازبندی با خرید املاک آغاز ش، گفت: ادامه بلوار آیت الله محمودی که حدود ۴۰۰ مترجدول گزاری دارد و هزار و ۲۰۰ متر مربع اسفالت مورد نیاز دارد که امید داریم تا پایان سال آزادسازی ها انجام و این پروژه به پایان برسد.

 

پروژه پیاده روسازی بلوار آیت الله محمدی شهر گلپایگان

معاون خدمات شهری شهردار گلپایگان عنوان کرد: پروژه مسیر دوچرخه و پیاده رو سازی بلوار آیت الله محمدی که فاز اول آن تا ابتدای خیابان اردیبهشت  با مبلغی بالغ بر ۱۵۰  میلیون تومان در حال انجام است و  بین ۷۰ تا ۸۰۰ متر جدول گزاری و حدود ۲ هزار متر مربع بتن ریزی مورد نیاز است.

وی افزود: برای اجرای پروژه‌های پیاده روسازی در سطح شهر گلپایگان عرض مناسب پیاده‌رو با توجه به تراکم جمعیت آینده شهر، نوع محور و میزان رفت و آمد شهروندان در فصول مختلف سال، جلوگیری از جمع شدن آب‌های سطحی و هدایت آن‌ها به جوی‌ها و صاف بودن و اینکه پستی و بلندی مورد توجه قرار دارد.

بند بتونی رودخانه اناربار

پیمان شکرزاده در مورد این پروژه گفت: طول این پروژه ۱۰۰ متر است که تغییراتی در نقشه آن ایجاد شده است و با جلسات مکرری که با آب منطقه ای داشتیم با مقدار تفاوتی با بند لهرامش به وجود آمد که بتوانیم آبی که تقسیم می شود برای قلعه موتور و تخلیه اًضطراری تعبیه و تغییراتی در آن ایجاد کنیم.

شهردار گلپایگان با تاکید بر ویژه بودن این پروژه  و جایگاه آن در توسعه گردشگری شهرستان گفت: احتمالا این پروژه هزینه ای بالغ بر یک میلیارد تومان برای شهرداری هزینه در برداشته باشد و امیدواریم بتوانیم حداقل ۸ ماه از سال را در این قسمت آب داشته باشیم.

 

 

درج دیدگاه