• کدخبر: 62083
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۲۳ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  • چاپ خبــر
رِییس شبکه بهداشت و درمان گلپایگان

اگر شرایط همین طور ادامه یابد محدودیت هایی در ترددها و اماکن عمومی خواهیم داشت

رییس شبکه بهداشت گلپایگان با اشاره به اینکه اکنون ۱۵ نفر در بخش کرونا و ۳ نفر در بخش آی سی یو بستری هستند، از ابتلا یک نفر به کرونا در زندان گلپایگان خبر داد.

به گزارش دیار عالمان، ناصر رستمی، امروز (چهارشنبه-۹مهر ماه) در نشست خبری خود بیان کرد: اگر شرایط همین طور ادامه یابد محدودیت هایی در ترددها و اماکن عمومی خواهیم داشت

رِییس شبکه بهداشت گلپایگان با بیان اینکه آن دسته از مدارسی که در سطح شهرستان دانش آموزان مبتلا به کرونا داشتند، تعطیل شدند، گفت: نماز جمعه این هفته در شهرهای گلپایگان و گلشهر برگزار نمی شود.

وی با اشاره به اینکه اکنون ۱۵ نفر در بخش کرونا و ۳ نفر در بخش آی سی یو بستری هستند، از ابتلا یک نفر به کرونا در زندان گلپایگان خبر داد و تصریح کرد: پس از تشخیص بیماری کرونا، این فرد زندانی در بیمارستان امام حسین (ع) گلپایگان بستری شد و تا زمانی که ممکن بود بیماری به دیگران سرایت کند در گلپایگان و سپس در اصفهان قرنطینه شد.

رستمی با اشاره به طرح «هر خانه یک پایگاه» از سوی وزارت بهداشت و درمان با هدف توانمند شدن شهروندان در راستای خود مراقبتی، گفت: با توجه به این طرح از هر خانواده یک سفیر سلامت ترجیحا خانم متاهل باسواد انتخاب می شود تا در ۳ سطح پیشگیری، درمان و بازتوانی آموزش های لازم را ببینند و به اعضای خانواده خود انتقال دهند تا در خود مراقبتی خانواده نقش داشته باشند.

رییس شبکه بهداشت گلپایگان با بیان اینکه هر ۲۰ سفیر سلامت تحت پوشش یک رابط سلامت قرار می گیرند خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی بیشتر آموزش ها مجازی است. همچنین افراد متقاضی می توانند به مراکز جامع سلامت تحت پوشش خود مراجعه کنند.

انتهای پیام

 

درج دیدگاه