• کدخبر: 62164
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۱۶ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲۴
  • چاپ خبــر
ریاست مجمع نمایندگان استان اصفهان

بیشترین مانع حرکت اقتصادی ،دولت است

خاتمی گفت: اگر می خواهیم در سرمایه گزاری داخلی رونق ایجاد شود دولت باید در خدمت سرمایه گزار باشد نه آقا بالاسر

به گزارش دیار عالمان از گلپایگان، سید مسعود خاتمی در حاشیه بازدید از مرکز خیریه رئوف گلپایگان، گفت: امروز ما در هر زمینه ای وارد میشویم چه دامداری، کشاورزی، صنعت و … میبینیم چالش های بزرگ دولتی بر سر آنهاست.
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس، تصریح کرد: بیشترین مانع حرکت سیستم، اقتصادی دولت است.
وی با بیان اینکه اگر بخواهیم رونق سرمایه گزاری داخلی در کشور ایجاد شود دولت باید در خدمت آنها باشد و نه آقا بالاسر مطرح کرد: در خدمت بودن یعنی وقتی دولت معذورتی دارد و در زمینه ای مثل همین مشاغل معلولان و بهزیستی وارد نمی شود و سرمایه گزاری نمی کند وقتی کسی داوطلبانه به میدان می اید دولت موظف است در خدمت آنان باشد و این شرط به کارگیری خیرین است.
ریاست مجمع نمایندگان استان اصفهان با اشاره به جدال اقتصادی و وضعیت بد اقتصادی، گفت: این فشارها از طرفی برای ما فرصت هستند و ما باید سرمایه های داخلی را رونق و تقویت کنیم.
خاتمی همچنان در مورد نقش رسانه ها در شفافیت مسئولان، عنوان کرد: رسانه تیغ دولبه ای است که فرصت خوبی را برای شناخت در اختیار مردم قرار می دهد ولی هیچ گاه نباید یک خبرنگار با پیش فرض وارد مساله شود تنها با دیدگاه روشن کردن مساله باید ورود کند.
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار افزود:تمام کسانی که کرسی را اشغال کرده و یا از امکانات بیت المال استفاده می کنند بدانند که باید به مردم پاسخ گو باشند.
منبع:تسنیم

درج دیدگاه