• کدخبر: 62182
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۱۷ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۷
  • چاپ خبــر
فرماندار گلپایگان

تا ۱۶ ابان ورود مسافر به شهرستان ممنوع

ورودی‌های شهر گلپایگان در روزهای تعطیل کنترل و از ورود مسافران به داخل شهر جلوگیری می‌شود.

به گزارش دیار عالمان، فرماندار شهرستان گلپایگان: ورودی‌های شهر گلپایگان در روزهای تعطیل کنترل و از ورود مسافران به داخل شهر جلوگیری می‌شود، وی افزود: آرامستان قاضی زاهد شهر گلپایگان تعطیل و مراسم تجمع آمیز در دفن اموات ممنوع است.
فرماندار گلپایگان گفت: چاپ آگهی، اعلامیه ترحیم و مجالس عزاداری ممنوع است و فعالیت حمل و نقل مسافربری با پنجاه درصد ظرفیت و اصناف غیرضروری تا ۱۶ آبان تعطیل شود.
یارمحمدیان تأکید کرد: ادارات بهزیستی و شبکه بهداشت و درمان با بازدید روزانه از مرکز نگهداری سالمندان گلپایگان در صورت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی به مراجع قضایی اطلاع دهند.
وی با بیان اینکه خیابان امام شهر گلپایگان تا ۱۶ آبان مسدود است، گفت: ادارات شهرستان در صورت وجود زیرساخت‌های لازم شرایط دور کاری را برای کارکنان خود به ویژه خانم‌های باردار و بیماران در معرض خطر آسیب کرونا فراهم کنند.
فرماندار گلپایگان خاطرنشان کرد: گلپایگان از نظر بیماری کرونا تا خرداد در وضعیت عادی بود و در موج دوم زرد و قرمز شد و با افزایش بیماران در لیست فوق حاد قرار گرفت و امروز استان اعمال محدودیت‌ها را به شهرستان اعلام کرد.
وی گفت: در جلسات ستاد کرونا موضوعات مختلفی مطرح می‌شود و شبکه بهداشت و درمان، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و دستگاه قضایی مصوبات ستاد را عمل می‌کند.
قاسم شریفیان دادستان گلپایگان نیز اظهار کرد: با توجه به اینکه وضعیت شهرستان از نظر بیماری کرونا حاد اعلام شد برای سلامتی شهروندان در ستاد کرونا تصمیم به اعمال محدودیت‌ها و کنترل ورودی‌های شهر به ویژه روزهای تعطیل گرفته شد.
وی افزود: اصناف موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و توجه به دستورالعمل‌های ستاد کرونا هستند و با کسانی که از دستورات تخطی می‌کنند برخورد قهری می‌شود.
فصاحت

درج دیدگاه