• کدخبر: 62253
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۰۰ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱
  • چاپ خبــر

مسافرانی که به گلپایگان وارد می شوند یک میلیون جریمه می شوند

حسین یارمحمدیان، فرماندار گلپایگان در جلسه امروز ستاد کرونا که در فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه شهرستان گلپایگان جز مناطق قرمز محسوب می شوند، گروهای شغلی دو،سه و چهار به طور کل باید تعطیل شوند.

به گزارش دیار عالمان،فرماندار گلپایگان گفت: شهرستان گلپایگان جز شهرستانهای قرمز است که شش اکیپ بازرسی روزانه به رعایت محدودیت ها نظارت خواهند داشت.
وی با تاکید بر اینکه کسبه فکر نکنند اعمال محدودیت ها شعاری است، مطرح کرد: اگر همشهریان تلاش کنند و وضعیت به نارنجی تغییر رنگ پیدا کند گروه دو می تواند کار خود را شروع کند و در صورت تبدیل وضعیت به زرد و سفید گروه های دیگر نیز کار خود را شروع خواهند کرد.
یارمحمدیان با اشاره به اینکه ادارات با ۵۰ درصد ظرفیت پرنسل کار خواهند کرد، عنوان کرد: دستگاه های دولتی سعی کنند خدمات خود را الکتریکی کنند و مردم نیز از مراجعات حضوری پرهیز کنند و حدالممکن با تلفن کارهای خود را انجام دهند.
فرماندار گلپایگان با بیان اینکه تردد در شبها مشمول ۲۰۰ هزار تومان جریمه نقدی خواهد شد، تصریح کرد: شرکت ها و کارخانه های تولیدی تعطیل نخواهند شد و از طریق ادارات مجوزهای تردد صادر خواهد شد.
وی با بیان اینکه اگر تولید متوقف شود، کشور متوقف خواهد شد، مطرح کرد: ادارات و کارخانه ها با رعایت پروتکل ها به کار خود ادامه خواهند داد.
فرماندار گلپایگان با اشاره به اینکه ضمانت اجرایی محدودیت ها جریمه ها خواهد بود، گفت: محدودیت ها از شنبه اول آذر اعمال خواهد شد.
یارمحمدیان همچنین با پذیرش اینکه یکی از کانون شیوع کرونا بانک ها است، خاطرنشان کرد: تصمیم گیری این موارد با قوانین ستاد کرونا در کشور است.
وی افزود: شش ورودی شهرستان در ایام محدودیت ها نظارت خواهد شد‌.

درج دیدگاه