• کدخبر: 62259
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۲۵ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
  • چاپ خبــر

۵۵ گروه بسیجی داوطلب نظارت بر قرنطینه و غربالگری در گلپایگان

سرهنگ میر کریمی با بیان اینکه این طرح را ۴۵ تیم ۴ نفره اعم از خواهر و برادر به عهده خواهند داشت، تصریح کرد: این گروه ها خانه به خانه با هدف اقناع سازی، غربالگری افراد مبتلا، نظارت بر رعایت پروتکل ها و آموزش مراجعه خواهند کرد.

به گزارش دیار عالمان شهرستان گلپایگان، سرهنگ عباس میرکریمی، فرمانده سپاه گلپایگان، امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از گام های قرارگاه حافظان سلامت طرح غربالگری و نظارت است که با آموزش های تیم بهداشت در غالب گروه های اقناع سازی اصناف در ۱۰ تیم سه نفره کار خود را شروع کردند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان،افزود: این اقدامات با اهداف، آگاه سازی جهت قطع زنجیره انسانی و کاهش مبتلایان به کرونا و انشالله کاهش مرگ و میر ناشی از آن خواهد بود.
میرکریمی با بیان اینکه ۲۲۸ بسیجی به طور مستقیم در این طرح مشارکت داشته اند، عنوان کرد: بسیجیان همچنان افراد نیازمندی که از این بیماری آسیب دیده شناسایی و کمک های هایی برای آنان در نظر گرفته خواهد شد.
ناصر رستمی، رییس شبکه بهداشت گلپایگان نیز در ادامه، افزود: تعدادی از گروه های بسیجی در ۱۰ تیم سه نفره برای نظارت بر رعایت پروتکل ها سازمان دهی شده که این تیم رعایت قرنطینه خانگی را هم پیگیری می کنند.
وی با اشاره به ۴۵ تیم سه نفره آموزش دیده بسیجی برای مراجعه خانه به خانه، افزود: ظرف ۲۰ روز تا یک ماه آینده این غربالگری به پایان خواهد رسید.
منبع: برنا

درج دیدگاه