دیار عالمان

آیت‌الله رشاد پیروزی فلسطینیان را در نبرد سیف‌القدس به رهبر معظم انقلاب اسلامی تبریک گفت

کدخبر: 62520
خرداد ۱, ۱۴۰۰ در ساعت ۱۱:۵۲ ق.ظ

به گزارش دیار عالمان ، به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، در این پیام آمده است:
روزگار تحکم و قدرت‌نمایی صهیونیست‌های غدار به پایان رسیده است.
متن پیام آیت‌الله رشاد بشرح زیر است:
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
إِنَّا فَتَحْنَا لَکَ فَتْحًا مُبِینًا
زعیم حکیم امت و رهبر فرهمند انقلاب اسلامی
حضرت آیت‌الله العظمیٰ خامنه‌ای (نصرَکَ اللَّهُ نَصْرًا عَزِیزًا)
پیروزی قاطع و نمایان جبهه‌ی مقاومت بر رژیم جعلی و جنایتکار صهیونیستی، در نبرد «سیف القدرس» را به حضور باهرالنور آن رهبر خردمند و به آحاد امت اسلامی، ارکان جبهه‌ی عظیم مقاومت بویژه گروه‌های جهادی مقتدر فلسطینی، ملت مظلوم فلسطین، بالاخص غزه‌ی قهرمان تبریک عرض می‌کنم.
آنچه رخ داد تجلی بخش کوچکی از قدرت و اقتدار انباشته‌ی جبهه‌ی مقاومت اسلامی بود که پس از فتح الفتوح انقلاب شکوهمند اسلامی، به برکت تعالیم قدسی امام راحل (سلام الله و رضوانه علیه) و تدابیر داهیانه‌ی حضرت مستطاب عالی و تلاش سیدالشهدای مقاومت سردار سلیمانی، اکنون به منصه‌ی ظهور می‌نشیند.
باش تا صبح دولتت بدمد / کاین هنوز از نتایج سحر است.
روزگار تحکم و قدرت‌نمایی صهیونیست‌های غدار و جبار در مقابل دولت‌های بزدل و سازشکار منطقه به پایان رسیده است، دوره‌ی شکست غاصبان سرزمین مقدس، عهد آزادی فلسطین و نوبت رهایی قدس شریف فرارسیده است. خیزش یکپارچه‌ی ملت فلسطین در جای جای این پاره‌ی تن جهان اسلام و این پیروزی مقتدرانه‌ی مجاهدان مقاوم، نقش و نقشه‌ی شوم غربیان، خاصه آمریکای جنایتکار و طرح معامله‌ی قرن او، و روند ذلت‌پذیری و سازش حکام بی‌غیرت و خوفروحته‌ی برخی کشورهای مسلمان در جهت عادی‌سازی روابط با رژیم جعلی و غاصب و رو به زوال را بکلی بر هم زد.
این نبرد پیروز ثابت کرد تنها گزینه‌ی کامیاب و کارآمد پیش روی مسلمانان و مردم فلسطین برای امحاء صهیونیسم از صفحه‌ی روزگار و جغرافیای سیاسی، گزینه‌ی مقاومت مقتدرانه‌ و مسلحانه است.
شایسته است دولت محترم از ظرفیت‌های ارتباطاتی و ابزراهای قانونی و بین المللی، برای مجازات عوامل رژیم صهیونیستی که در این واقعه‌ی خونبار، مرتکب جنایات جنگی شده‌اند، استفاده کند؛ کما این‌که تقاضا می‌شود نهادهای ارجمند ذیربط نیز در تقویت بنیه‌ی نظامی و امنیتی گروههای جهادی برای تحقق پیروزی‌های نمایان‌تر جبهه‌ی مقاومت در آتی، اهتمام مضاعف به کار بندند.
علی‌اکبر رشاد
یکم خرداد ۱۴۰۰