سفارش لیبل خام زاهدان

 

سفارش لیبل خام اصول ليبل، جهت عقب براي چاپ ليبل روي رول

 

 

وقتي ليبل‌هاي شما چاپ مي‌شوند روي يک رول قرار مي‌گيرند. 8 جهت گيري ممکن براي برچسب ها مربوط به طرز رفتن آن ها به رول نهايي وجود دارد.

 

 

“جهت عقب” به اين اشاره دارااست که چاپ ليبل به چه سمتي “سمت راست به بالا” است، زيرا شما برچسب هاي خویش را گشوده مي کنيد تا آن ها را روي محصولات خویش اعمال کنيد.

 

 

اگر برچسب‌هاي خویش را با دست مي‌زنيد، پيچ شماره ? يا ? براي راست‌دست‌ها رايج‌تر است، و پيچ شماره ? براي پنجه‌هاي جنوبي گزینه عشق است.

 

 

چرا اين حیاتی است؟ جهت عقب براي برچسب هاي نيمه اتوماتيک و ماشيني بسيار حیاتی است. تجهيزاتي که به کارگیری مي‌کنيد جهت عقب را بين ? تا ? معین مي‌کنند، و اين عددي هست که رول‌هاي شما بايد با آن توليد شوند تا با اپليکاتور ليبل شما سازگار باشند.

 

 

درست نظیر میزان هسته 1 اينچي يا 3 اينچي، تجهيزات شما به گونه‌اي تنظيم مي‌شوند که يک جهت یگانه به عقب را انجام دهند.

 

 

مهم هست که اعتنا داشته باشيد که جهت عقب رفتن ممکن هست قيمت شما را نيز تعيين کند. چنانچه برچسب هاي خویش را به شکل دستي اعمال مي کنيد، ما‌درها به طور مداد مقرون به صرفه ترين جهت عقب را تعیین مي کنيم. با اين حال، چنانچه مي‌دانيد که در ادامه آينده برچسب‌هاي خویش را با ماشين اعمال خواهيد کرد، به ما‌درها اطلاع دهيد تا بتوانيم برچسب‌هاي شما را با الزامات مربوط به برنامه تلویزیونی کاربردي ماشين به عقب نقل عهد کنيم. اين به شما اين قابلیت را مي دهد که از برچسب هاي موجود بر روي تجهيزات جديد خویش به کارگیری کنيد و همچنين قيمت ثابتي را به شما ارائه مي دهد.

 

 

 

لطفاً به قرائت در ادامه گزینه میزان رول ادامه دهيد، زيرا اين به کاربرد دستگاه نيز مربوط است.

 

 

 

اندازه رول حیاتی است!

 

اگر مي‌خواهيد به شکل دستي آن را جابه‌جا مي‌کنيد، يک رول برچسب غول‌پيکر سفارش ندهيد! میزان هر رول برچسب به تیتر قطر بيروني يا “O.D.” شناخته مي‌شود. اين مي تواند داده ها مهمي براي کاربردهاي دستي و ماشين آلات باشد.

 

 

براي کاربرد دستي، دو ملاحظ? اصلي وجود دارد. اول، آيا از حیث فيزيکي توانمند خواهيد بود رول را به اطراف حرکت دهيد؟ هرچند صحیح هست که مي‌توانيد با خريد يک رول، کمي در ادامه سفارش خویش صرفه‌جويي کنيد، البته مطمئن شويد که مي‌توانيد آن را بلند کنيد، حرکت دهيد و با آن فعالیت کنيد.

 

 

 

دوم، آيا شما بيش از يک نفر داريد که برچسب ها را اعمال مي کنند؟ به اشتراک گذاري يک رول در ادامه حين به کارگیری از دست شتاب شما را کمتر مي دهد. در ادامه حیث بگيريد که سفارش خویش را در ادامه چندین رول کوچکتر تقسيم کنيد يا حتي براي هر فردي که ليبل را اعمال مي کند، يک عدد سفارش دهيد.

 

 

 

براي کاربرد ماشيني، O.D. حیاتی هست زيرا هر دستگاه مختلف هست و حداکثر O.D متفاوتي خواهد داشت، همچنين میزان هسته و جهت اضطراری براي پيچيدن به عقب را خواهد داشت. براي مشخصات دقيق با تولید کننده تجهيزات خویش تماس بگيريد.

 

 

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.