لیبل پشت چسبدار آنالینم

يک کارت ويزيت لیبل پشت چسبدار مربعي خيره کننده از تابلو نقاشي آغاز مي شود. آيا مي خواهيد مردمان مارک شما را به خاطر بسپارند؟ با در ادامه حیث گرفتن اين نکته ها برنامه تلویزیونی ريزي کنيد:

 

به ياد داشته باشيد که بوسيد. يعني: بی آلایش نگه دار، احمقانه. يک کارت ويزيت مربعي مي‌تواند به روش شگفت‌آوري ریز باشد، بنابراين صرفا داده ها ضروري (مانند نام، شرکت، آدرس، داده ها تماس، وب‌سايت و رسانه‌هاي اجتماعي) را در ادامه آن قرار دهيد.

مطمئن شويد که نوشته قابل قرائت است. قرائت فونت هاي ریز دشوار است. چنانچه مشتريان شما نتوانند داده ها شما را بخوانند، نمي توانند به دست آوردن و فعالیت شما را پيدا کنند. امتياز 10 يا 11 را هدف بگيريد. نوشته بدنه براي خوانايي

به سراغ مقواي ضخيم خیس برويد. اين يک ضابطه دشوار و سريع نيست، البته يک سهام ضخيم خیس و سنگين خیس مي تواند قیمت ادراک شده مارک شما را افزايش دهد. همچنين لوکس خیس و فن اي خیس به حیث مي رسد.

از دو طرف کارت به کارگیری کنيد. با چاپ در ادامه هر دو طرف، فضاي کارت خویش را به حداکثر برسانيد. مي توانيد لوگوي خویش را به پشت بیشتر کنيد تا آشنایی مارک را افزايش دهيد.

تميز نگهش دار. يک طراحي نا مرتب براي فضاي ریز کارت شما بهترين فعالیت را دارد.

 

 

پرسش و پاسخ

آيا مي توانم اثر هنري خویش را به شکل مورب طراحي کنم؟

 

 

کاملا. زمان طراحي اثر هنري خویش نيازي به پيروي از صورت کارت نداريد. وقتي مربع را تا 45 مرتبه کج مي کنيد، صورت الماسي خواهيد داشت که مي توانيد روي آن فعالیت کنيد.

 

آيا کارت ويزيت سياه و سفيد قيمت کمتري نسبت به کارت هاي رنگي دارد؟

 

قيمت تام کارت ويزيت هاي مربعي سوای در ادامه حیث گرفتن تعداد رنگ هاي به کارگیری شده يکسان است. تفاوت در ادامه قيمت به میزان انتخابي شما، گونه برگه و هر گونه تکميل ديگري که به پیشنهاد خویش بیشتر مي کنيد مربوط مي شود.

 

آيا يک مثال رايگان از کارت ويزيت من براي بررسي چاپ مي کنيد؟

 

ما براي بررسي خطاها قبل از چاپ پیشنهاد شما، فايل ثابت رايگان ارائه مي دهيم.

 

اگر مي‌خواهيد کارت‌هايي را که ما‌درها به کارگیری مي‌کنيم ببينيد و احساس کنيد، مي‌توانيد يک کيت مثال رايگان که شامل مواد گوناگون کارت ويزيت هست پیشنهاد دهيد.

 

اندازه. رنگ. مواد. تمامی چيز اينجاست، و بيشتر.

8 گزينه برگه / سهام

 

يک کيت مثال رايگان دريافت کنيد

قالب هاي کارت ويزيت مربعي شکل.

با به کارگیری از قالب هاي رايگان ما‌درها در ادامه دوران صرفه جويي کنيد. قالب‌هاي ما‌درها با حاشيه‌ها و حاشيه‌هاي مطلوب راه‌اندازي شده‌اند و اطمينان مي‌دهند که فعالیت چاپ شما دقيق مي‌شود. براي دانلود، گونه فايل را تعیین کنيد و روي سايز زير کليک کنيد.

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.